O nas

Jesteśmy Publicznym Przedszkolem na terenie gminy Rzezawa. Uczęszczają do nas dzieci w wieku od 3 do 7 lat.

Posiadamy 3 sale zabaw, szatnię, łazienkę i ogród zabaw.  Organem prowadzącym jest Gmina a  nadzór sprawuje Kuratorium Oświaty w Krakowie- Delegatura w Tarnowie.

Przedszkole to miejsce, w którym panuje ciepła, rodzinna atmosfera sprzyjająca indywidualnemu podejściu do rozwoju, nauki  i wychowania najmłodszych.

Kierując się doświadczeniem oraz wykorzystując nowoczesne metody nauczania, stworzyliśmy miejsce, w którym Twoje dziecko znajdzie najlepszą opiekę oraz doskonałe warunki do doskonalenia swoich umiejętności, odkrywania talentów i zainteresowań.

Chcemy, aby to tu Twoje dziecko przychodziło z radością, zaciekawieniem i oczekiwaniem na ‘coś specjalnego’ każdego dnia. Chcemy, abyście Wy,   Rodzice, mieli poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Wspólnie z Wami pragniemy odkrywać ogromny potencjał najmłodszych, bawiąc uczyć, a ucząc, towarzyszyć im w stawianiu pierwszych odważnych kroków w świat.

Nadrzędnym celem Przedszkola jest dobro dziecka. Naszym priorytetem jest zapewnienie każdemu dziecku najlepszych warunków do wszechstronnego rozwoju, wspierając go w odkrywaniu i pobudzaniu swoich naturalnych uzdolnień i predyspozycji.

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W JODŁÓWCE

Witamy na stronie Przedszkola w Jodłówce