Nowy Rok szkolny 2019/2020 PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W JODŁÓWCE / 2019-09-01

Dnia 02.09.2019 r. rozpoczynamy nowy rok szkolny 2019/2020

W tym dniu pracujemy od godz.7.00 do 17.00

Na godz. 17.00 zapraszamy rodziców już bez dzieci na zebranie, w celu omówienia spraw organizacyjnych i spotkanie z wychowawcą.

KOCHANE PRZEDSZKOLAKI!

SZYBKO MINĘŁY WAKACJE – BYŁY SŁONECZNE, WESOŁE I BEZTROSKIE… ALE…NA PEWNO TROSZKĘ TĘSKNILIŚCIE ZA NASZYM PRZEDSZKOLEM – A MY TĘSKNILIŚMY ZA WAMI…WRACAJCIE WIĘC DO NAS SZYBCIUTKO – CZEKAJĄ SALE, KOLEDZY, PYSZNE OBIADKI I HUŚTAWKI W OGRODZIE! W NOWYM ROKU SZKOLNYM ŻYCZYMY WAM RADOŚCI Z ODKRYWANIA ŚWIATA, WESOŁYCH ZABAW, ZDRÓWKA I WIELU KOLEGÓW!

BARDZO CIEPŁO WITAMY NASZYCH NAJMŁODSZYCH PRZEDSZKOLAKÓW! JESTEŚCIE JUŻ DUZI, UŚMIECHNIĘCI I SAMODZIELNI, CZAS WIĘC ROZPOCZĄĆ PRZEDSZKOLNĄ PRZYGODĘ!

A NASZYM ABSOLWENTOM – ŻYCZYMY SUKCESÓW W SZKOLE!

DRODZY RODZICE!

Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA  NOWEGO ROKU SZKOLNEGO ŻYCZYMY WAM RADOŚCI Z KAŻDEGO WSPÓLNEGO DNIA, Z KAŻDEJ CHWILI SPĘDZONEJ Z DZIECKIEM…

CZEKAMY NA WASZE POMYSŁY, ZAANGAŻOWANIE I ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO DZIAŁANIA!

DYREKTOR MARTA BALISZEWSKA WRAZ Z  CAŁYM PERSONELEM