Dyżur wakacyjny PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W JODŁÓWCE / 2021-02-16

Informujemy, że przedszkolem pełniącym dyżur wakacyjny w lipcu 2021 r. jest Publiczne Przedszkole w Jodłówce w okresie od 1 – 16 lipca 2021 roku i Publiczne Przedszkole w Borku  w okresie od 19- 31 lipca 2021 roku. Dyżur wakacyjny organizowany jest wyłącznie dla dzieci, których oboje rodzice pracują zawodowo. Zgłoszenia dziecka należy dokonać w w/w przedszkolu w terminie do 15 marca 2021 r. Po wyznaczonym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane. Placówką dostosowaną do przyjęcia dzieci niepełnosprawnych ruchowo będzie od dnia 1 września 2021 roku Publiczne Przedszkole w Dąbrówce, w którym powstanie Oddział Integracyjny.

W terminie do 15 marca 2021 r. rodzice zobowiązani są doręczyć do Dyrektora Publicznego Przedszkola w Jodłówce lub Publicznego Przedszkola w Borku wniosek wraz   z  zaświadczeniem o zatrudnieniu.

Uwaga : Dyżur wakacyjny uzależniony będzie od  możliwości organizacyjno -sanitarnych związanych z pandemią COVID -19.

Szczegółowych informacji na temat rekrutacji udzielają dyrektorzy przedszkoli.

Wniosek można pobrać tutaj https://drive.google.com/file/d/14I9wVzeFPhF9hC0t34v9eaARFAf77ykd/view?usp=sharing